Have I just obtained 100%? -Basic Matura Exam 2020 – my answers

Have I just obtained 100%? -Basic Matura Exam 2020 – my answers

Witajcie, drodzy czytelnicy!

Jako że okres matur dobiega końca, postanowiłem przejrzeć arkusze egzaminacyjne z obecnego roku. Dobrałem się do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i postanowiłem, że stworzę wpis na blogu, który będzie zawierał moje przykładowe odpowiedzi do zadań i moje myśli na temat rozwiązań.

Pragnę tylko zaznaczyć, że CKE nie udostępniło jeszcze klucza rozwiązań, i schematu oceniania, więc mój wpis ma jedynie charakter poglądowy, a także nie stanowi dowodu na całkowitą poprawność odpowiedzi do wykonanych zadań przez tegorocznych maturzystów.

Jeżeli jesteście zaciekawieni moją próbą zmierzenia się z testem i porównaniem swoich udzielonych odpowiedzi, to zapraszam do czytania!

Zachęcam także wszystkich do odwiedzenia mojego sklepu na tej stronie internetowej. Znajdziecie w nim wiele przydatnych i niepowtarzalnych materiałów do poszerzenia wiedzy z języka.

Matura z języka angielskiego. Poziom podstawowy. 2020

Wszelkie materiały i zdjęcia są własnością Centralnej Komisji Edukacyjnej. Odpowiedzi zostały naniesione przeze mnie.

Mam nadzieję, że ulżyło wam chociaż trochę, gdy czytaliście moje przykładowe rozwiązania. Czuję, że matura nie powinna była sprawić wam trudność.

Jakie macie odczucia odnośnie tegorocznych zdań i arkuszy? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Cheers!

0 0 głos
Oceny artykułu
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co sądzisz o tym wpisie? Zostaw komentarz!x
()
x